Yamaha YVC-200 White Speakerphone (10-YVC200-W) Цвет: Черно-серебристый

Бестселлер
42403132
Цена
25 265 ₽
  • Доставка из Германии
  • Продавец DESTE FZ LLC
  • Обратитесь в службу поддержки для расчета стоимости доставки

Характеристики

Вес и размеры

Вес
1.52 кг
Ширина
140 mm
Высота
140 mm
Глубина
43 mm

Дополнительная информация

NFC
Да

Общие характеристики

EAN
4957812638654
Модель
YVC-200
Код товара
YVC200
Мини-Разъем
Да
Многоразовое использование
Да
Максимальное время разговора
10 ч

Передача данных

USB
USB-A

Производительность

Голосовое управление
Нет

Свойства

Крепление
Wolnostojący
Подключение
Bezprzewodowe
Радиус действия
10 м

Сеть

Bluetooth
Bluetooth v4.2

Технические характеристики

DECT
Нет
Бренд
Yamaha
Шумоподавление
Да

Энергопитание

Источник питания
Аккумулятор

Описание

Opis produktu
Multiuse

Funkcja Multiuse wykorzystuje technologię Bluetooth, która pozwala na komunikację i sparowanie ze sobą zestawu głośnomówiącego GSM z wieloma urządzeniami jednocześnie. Ponadto, Multiuse umożliwia automatyczne przełączanie między urządzeniami odbiorczymi, kiedy na jednym z nich pojawi się połączenie przychodzące. To niezwykle przydatna funkcja, by zwiększyć Twoją wygodę i swobodę działania podczas połączeń.

Redukcja szumów

Nie zawsze można liczyć na komfortowe warunki podczas rozmowy. Dźwięki otoczenia bywają dosyć uciążliwe, ale w takich sytuacjach przydaje się funkcja redukcji szumów, w jaką wyposażono ten zestaw głośnomówiący GSM. Funkcja redukcji szumów niweluje wszelkie hałasy i niepożądane dźwięki, dzięki czemu rozmówca usłyszy Cię głośno i wyraźnie.

Yamaha

YVC-200 do telekonferencji

 

Yamaha YVC-200 to personalny zestaw głosnomówiącyUSB/Bluetooth z wbudowaną baterią. Idealnie zastąpi wbudowany w laptop zestaw głośników i mikrofon, oferując rozwiązanie zoptymalizowane do odtwarzania i nagrywania ludzkiej mowy w promieniu 360 stopni i odległości nawet do 2 metrów. To rozwiązanie idealne do organizacji, którym zależy na wysokiej jakości komunikacji głosowej, ale nie chcą kupować urządzenia do każdej sali konferencyjnej. Niewielkie rozmiary, wbudowana bateria umożliwiająca bezprzewodową pracę do 10 godzin oraz nieskomplikowana obsługa pozwalają szybko przenieść i podłączyć YVC-200 w pomieszczeniu, gdzie będzie najbardziej potrzebne. Na obudowie najnowszego rozwiązanie Yamaha dostępne są przyciski umożliwiające zmianę głośności, wyłączenie mikrofonu (mute) czy szybkie parowanie urządzenia. YVC-200 to rozwiązanie Plug&Play, które jest gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu i umożliwia prowadzenie rozmów za pośrednictwem takich aplikacji jak Skype™, Skype for Business, Google Hangouts™, Zoom™, WebEx™, Adobe Connect™, WebRTC.

Rozwiń opis

Вопросы

Задайте свой вопрос, если хотите уточнить информацию о товаре.

Если интересует, какой размер вам подойдёт, — воспользуйтесь - таблицей размеров.

По работе сайта задайте свой вопрос в чате поддержки LiteMF Market - ежедневно с 9-00 до 21-00 по МСК