Zen Pro Tonıc Ayakkabı (2)

Бестселлер
56604216
Нет в наличии

Характеристики

Свойства

Пол
Унисекс
Цвет
Оранжевый
Бренд
Scarpa
Размер
41

Описание

Scarpa 72522.350_ SCARPA ZEN PRO TONIC AYAKKABI (2) Ürün Açıklaması: Scarpa markalı, teknik yaklaşım ve uzun yürüyüşler için tasarlanmış bir ayakkabı modelidir.
Üründe kullanılan malzemeler
performans, işlevsellik ve konforu garanti edecek şekilde özenle seçilmiştir.
Bağcıkları ayak parmağına kadar uzatılmıştır.
Üst Kısmı: Sock-Fit DVL sistemine sahip suya dayanıklı süet malzemeden üretilmiştir ve ayak parmağı kısmında geniş bir kauçuk koruması bulunur.
ACTIVimpact Technology® sistemi sayesinde şok emilimini sağlayan malzemeleri kullanan bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde, alt bacak üzerinde oluşan stresi azaltır ve yapılan aktiviteye daha kolay enerji aktarmanıza olanak sağlar.
ACTIVfit: Kadın veya erkek ayakları için özel olarak tasarlanmış farklı kalıplar, tabanlar ve modeller geliştiren bir yapı sistemidir. Çeşitli outdoor etkinliklerinde en iyi performansı sağlaması için tasarlanmış ve üretilmiştir.
EXO: Ayağı daha iyi korumak, desteklemek ve tutmak için SCARPA® tarafından tasarlanan ve geliştirilen yanal bir yapıdır.
SOCK-FIT System: Ayağa, çorap gibi sıkı oturan bir yapı sistemi olan Sock-Fit, ayakkabınızla bütünlük hissi verir. Böylece performans, çeviklik ve konfor sağlar.
Vibram® yüksek performanslı kauçuk taban konusunda dünya lideri bir markadır. Outdoor sektörü başta olmak üzere birçok sektöre yönelik özel tabanlar üretmektedir.
37.5® teknolojisi: Cildinizin nemini koruyarak vücudunuzu 37,5 derece ideal sıcaklıkta tutmaya yardımcı olur. Enerjiyi ve sıcaklığı tutmaya yardımcı olan, aktif parçacıklardan oluşan, yenilikçi ve patentli bir teknolojidir.
Ağırlık: 490 gr. (42 numarasının tekinin ağırlığıdır.)
Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.

Отзывы

У товара еще нет отзывов

Напишите свой отзыв о купленном товаре - это поможет сделать выбор другим покупателям

Вопросы

Задайте свой вопрос, если хотите уточнить информацию о товаре.

Если интересует, какой размер вам подойдёт, — воспользуйтесь - таблицей размеров.

По работе сайта задайте свой вопрос в чате поддержки LiteMF Market - ежедневно с 9-00 до 21-00 по МСК