Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2

Бестселлер
51392911
Цена
24 943 ₽
  • Доставка из Германии
  • Продавец DESTE FZ LLC
  • Обратитесь в службу поддержки для расчета стоимости доставки
Бренд
Xiaomi

Характеристики

Батарея

Автономный режим работы
90 мин

Дизайн

Цвет
Белый

Общие характеристики

EAN
6934177743610
Модель
Mi Robot Vacuum-Mop 2
Вага [кг]
6.1
Код товара
STYTJ03ZHM
Высота [см]
8.2
Диаметр [см]
35
График работы
Да
Виртуальная стена
Да
Объем пылесборника
0.55 l
Виртуальный фонарь
Нет
Управление приложением
Да
Функция отображения помещений
Да
Автоматическое возвращение на базу
Да

Производительность

Количество программ
3

Свойства

Бренд
Xiaomi
Функции
Odkurzanie i mopowanie
Уровень шума
50 dB
Мощность двигателя
40 Вт

Технические характеристики

Регулировка мощности
Да

Энергопитание

Время зарядки
240 minut

Описание

Opis produktu
Automatyczny powrót do bazy

Dobry odkurzacz automatyczny powinien być niemal bezobsługowy. Jednym z rozwiązań, które sprawiają, że odkurzacz działania z dużą dozą niezależności, jest automatyczny powrót do bazy. Urządzenie, gdy ulegnie rozładowaniu lub zakończy pracę, powróci do bazy i rozpocznie proces ładowania baterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie potkniesz się nagle o odkurzacz, który pozostał w niespodziewanym miejscu. Funkcja automatycznego powrotu do bazy wpływa również na szybszą gotowość sprzętu do ponownej pracy – użytkownik nie musi pilnować stanu baterii ani zanosić urządzenia do bazy, gdyż sprzęt samodzielnie powróci do stacji ładowania.

Możliwość współpracy z wirtualną ścianą

Odkurzacz automatyczny może poruszać się po całym domu lub mieszkaniu albo mieć jasno wytyczone strefy działania. Chcąc zablokować jego dostęp do konkretnych pomieszczeń lub ich fragmentów, możesz korzystać z wirtualnej ściany. Ten model odkurzacza może współpracować z tym rozwiązaniem, dzięki czemu dopasujesz parametry jego działania do własnych oczekiwań i do indywidualnych warunków mieszkaniowych. Wirtualna ściana może ograniczać dostęp do klatki schodowej albo blokować wjazd urządzenia do pokoju dziecka.

Jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - funkcja mopowania

Automatyczny odkurzacz może nie tylko dokładnie odkurzyć, ale także wytrzeć podłogę, co umożliwia wbudowana funkcja mopowania. Urządzenie z tak szeroką funkcjonalnością wyręczy użytkowników w uciążliwych pracach domowych i kompleksowo zadba o czystą podłogę. Odkurzacz z opcją mopowania usunie kurz i zabrudzenia na sucho i na mokro, bez problemu poradzi sobie z zaschniętymi plamami i błotem.

Natychmiast pozna Twój dom - funkcja mapowania pomieszczeń

By odkurzanie przebiegało szybciej i łatwiej, odkurzacz wyposażono w funkcję mapowania pomieszczeń. Urządzenie tworzy wirtualną mapę pomieszczenia, co ułatwia jego dalszą pracę. Odkurzacz nie porusza się wówczas chaotycznie, ale w uporządkowany, logiczny sposób, dzięki czemu odkurzanie jest dokładne i systematyczne. Mapowanie jest tworzone automatycznie w trakcie pracy urządzenia, dlatego ewentualne modyfikacje w ustawieniu mebli nie są żadną przeszkodą dla urządzenia.

Dowolnie zaplanuj harmonogram sprzątania

Ideą odkurzaczy automatycznych jest wyręczanie użytkowników w konieczności samodzielnego odkurzania domów lub mieszkań. Ten model urządzenia jest wyposażony w funkcję tworzenia harmonogramu pracy, dzięki czemu możesz zaplanować regularne odkurzanie automatyczne. W ustalonym terminie odkurzacz samodzielnie się uruchomi i poodkurza zaprogramowaną przestrzeń.

Ultraciche sprzątanie

Im cichsza praca odkurzacza automatycznego, tym lepiej, a szczególnie wówczas, gdy urządzenie pracuje podczas drzemki lub odpoczynku domowników. Ten model odkurzacza zapewni bardzo dyskretną pracę, gdyż emituje hałas do 60 decybeli. Gdy priorytetem jest cicha i dyskretna praca urządzenia, warto postawić na odkurzacz automatyczny o tych parametrach.

Półtorej godziny pracy odkurzacza

Każdy odkurzacz automatyczny to urządzenie akumulatorowe, które dysponuje baterią o określonych parametrach, co wpływa na maksymalny czas działania urządzenia. Im jest on dłuższy, tym lepiej. Ten model odkurzacza może działać bez przerwy nawet przez 90 minut, dzięki czemu z łatwością poodkurza mieszkanie lub niewielki dom. Możliwość odkurzenia całego lokum za jednym razem jest bardzo wygodna, gdyż proces odkurzania przebiega szybciej i jest mniej uciążliwy dla mieszkańców.

Sterowanie odkurzaczem za pomocą aplikacji mobilnej

Do obsługi tego odkurzacza wystarczy aplikacja na urządzenia mobilne. Możesz sterować jego działaniem z telefonu lub tabletu bez konieczności podnoszenia się z kanapy. Aplikacja umożliwia nie tylko zdalną aktywację odkurzacza, ale też jego dokładne programowanie. Ten rodzaj sterowania zdecydowanie podnosi komfort użytkowania urządzenia i sprawia, że jest ono niemal bezobsługowe.

Bezprzewodowa komunikacja za pomocą WiFi

Korzystaj ze swojego odkurzacza automatycznego tak, jak lubisz. Programuj jego działanie za pośrednictwem aplikacji i korzystając z łączności poprzez WiFi. Ten model urządzenia posiada wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu może zostać przyłączony do sieci domowej, co zdecydowanie ułatwi jego obsługę. Zamiast posługiwać się pilotem lub przyciskami na obudowie, wystarczy włączyć aplikację i wybrać odpowiednią opcję na ekranie urządzenia mobilnego.

Regulowana moc ssania

Odkurzanie podłoży twardych jest łatwiejsze niż dokładne sprzątanie zabrudzeń z dywanów. Odkurzacz automatyczny może dysponować opcją regulacji mocy. Tak jest właśnie w tym modelu urządzenia – moc działania można dopasować do konkretnej sytuacji, podłoża, a także do stopnia zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu odkurzanie jest łatwiejsze i skuteczniejsze.

Mi Robot Vacuum-Mop 2

Siła ssania 2700 Pa ulepszona wersja z mopem ciśnieniowym do skutecznego usuwania plam. Inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę 2 w 1. Zasilanie 3200 mAh zapewniające dłuższą żywotność baterii.

Profesjonalne czyszczenie podłóg, aby utrzymać je czyste i wolne od brudu

Długotrwałe, wydajne i natychmiastowe sprzątanie. Wysoka skuteczność sprzątania. Automatyczne strefowanie, definiujesz obszar, który chcesz oczyścić. Jedno ładowanie wystarcza na oczyszczenie całego domu

Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu

Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia potężne, długotrwałe ssanie, aby natychmiastowo i skutecznie zbierać brud i zanieczyszczenia. Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnego rodzaju resztki są natychmiast usuwane przez Mi Robot Vacuum-Mop 2.

Nowe ustawienie szczotki dla dokładnego czyszczenia kątów i szczelin

Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

Ulepszone zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem ułatwiające usuwanie plam

Nowy, zmodernizowany moduł zamiatania i mopowania pod ciśnieniem sprząta bardziej efektywnie i pomaga usuwać wodę, kurz i inne zabrudzenia.

150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem

Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml* i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności uzupełniania wody.

Dokładne skanowanie całego otoczenia domu w celu zaplanowania najbardziej efektywnej trasy

Nowy, zmodernizowany, szybki system nawigacji wizyjnej, który umożliwia precyzyjne skanowanie otoczenia domu w ruchu i tworzenie planu sprzątania.

Inteligentny interfejs dostosowany do potrzeb użytkownika, który pomaga robotowi lepiej wykonywać polecenia

Zaawansowane funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niż poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak automatyczny podział na strefy i edycja map.

Nowy czterordzeniowy układ Cortex™-A53 o wysokiej wydajności obliczeniowej

Czterordzeniowy procesor Cortex™-A53, w połączeniu z algorytmem VSLAM, zapewnia zwiększoną moc obliczeniową dla precyzyjnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym oraz inteligentnego wyznaczania ścieżek.

Czas pracy akumulatora do 110 minut, ułatwiający poruszanie się po rozległych przestrzeniach

Ulepszona pojemność baterii do 3200 mAh i żywotność baterii w trybie standardowym do 110 minut*to oszczędność czasu i wysiłku

Rozwiń opis

Отзывы

У товара еще нет отзывов

Напишите свой отзыв о купленном товаре - это поможет сделать выбор другим покупателям

Вопросы

Задайте свой вопрос, если хотите уточнить информацию о товаре.

Если интересует, какой размер вам подойдёт, — воспользуйтесь - таблицей размеров.

По работе сайта задайте свой вопрос в чате поддержки LiteMF Market - ежедневно с 9-00 до 21-00 по МСК