Пиларка тарчова Proxxon PR27070 200 Вт 85 мм

Бестселлер
44409498
Цена
49 060 ₽
  • Доставка из Германии
  • Продавец DESTE FZ LLC
  • Обратитесь в службу поддержки для расчета стоимости доставки

Характеристики

Вес и размеры

Вес
6 кг

Дизайн

Объем
200 W

Общие характеристики

EAN
4006274270701
Модель
PR27070
Чемодан
Brak w zestawie
Код товара
PR27070
Режущий диск
W zestawie
Количество батарей
Brak w zestawie
Регулировка оборотов
Нет
Работа с направляющей
Нет
Блокировка выключателя
Нет
Диаметр отверстия диска
10 mm
Адаптер для всасывания пыли
Brak w zestawie
Регулировка глубины резания
Да

Производительность

Скорость вращения
7000 obr/min

Свойства

Тип
Stołowe
Диаметр диска
85 mm

Содержимое упаковки

Параллельная направляющая
Brak w zestawie

Технические характеристики

Moc
200 W
Бренд
Proxxon

Энергопитание

Источник питания
230 V

Описание

Opis produktu
"Czarny koń" wsród pilarek - pilarka stołowa

Pilarka tarczowa, stołowa to obrabiarka z piłą tarczową zamocowaną na silniku pod stołem. Ma dużo większą moc działania, a przez to radzą sobie dobrze z dużą ilością ciętego materiału. Brzeszczot piły stołowej wystaje z powierzchni stołu przez szczelinę. Aby wykonać cięcie, musisz docisnąć drewno w kierunku obracającego się brzeszczotu. Pilarki stołowe wyróżniają się swoimi zaletami podczas cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna szybko i dokładnie oraz w dużych ilościach.

Bez ograniczeń - zasilanie elektryczne

Oczekujesz od swojej pilarki nieprzerwanej pracy, bez konieczności nieustannego wymieniania i ładowania akumulatorów? Urządzenie zasilane sieciowo właśnie wyciąga Ci pomocną dłoń. Istotną zaletą jest znacznie większa moc urządzenia- wszystko za sprawą prądu ciągłego dostarczanego do urządzenia. Wybierz ten typ i pozwól korzystnie zasilonemu silnikowi, sprawniej i szybciej pracować na najtwardszych materiałach.

"Czy to będzie odpowiedni rozmiar?" - średnica otworu tarczy

Ważną kwestią jest dobranie właściwego rozmiaru tarczy do zadania, które chcesz wykonać. Tarcza musi pasować do pilarki nie tylko średnicą tarczy, ale również średnicą otworu mocującego. Otwór ten służy do mocowania ostrza do piły. Zasadniczo rozmiar otworu musi odpowiadać rozmiarowi Twojej piły, ale możesz wybrać ostrze z większym otworem, pod warunkiem, że użyjesz pierścienia redukcyjnego lub tulei, które umożliwią Ci prawidłowe zamontowanie tarczy. Otwory w piłach tarczowych mają standardowe średnice m.in. 16, 18, 25,4 oraz 30 mm.

Regulacja wysokości tarczy oraz możliwość cięcia pod kątem 45° do płaszczyzny blatu. Precyzyjne, proste cięcie staje się łatwe. Z pokrętłem blokującym ogranicznik cięcia co 1/10 mm. Przeznaczone do cięcia wszystkich rodzajów drewna, metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych (ABS, pleksi, płytek obwodów drukowanych, pianek) jak również gumy, korka i wielu innych materiałów. Także drobne przedmioty mogą być przecinane dokładnie bez konieczności dodatkowej obróbki. Zalecane prędkości piły dla poszczególnych rodzajów materiału zawarte są w tabeli. Bardzo stabilna konstrukcja, elementy nośne wykonane z ciśnieniowego odlewu aluminium. Posiada ogranicznik cięcia z możliwością ustawienia do 1/10 mm. Regulacja kąta cięcia, prowadnica z możliwością nachylenia tarczy do 45°. Przedłużacz stołu jest częścią piły – jego wyciągnięcie poszerza stół do 500 mm. Bardzo efektywny napęd przez specjalny, cichy silnik napędzający oś przy pomocy paska zębatego. Wałek tarczy łożyskowany. Tarcza z częścią tnącą z węglika wolframu 80 x 1,6 x 10 mm (24 zęby – Nr art. 28734) w standardzie.

Dane techniczne:
220 – 240V, 7 000/min.
możliwość nachylenia tarczy do 45°
wymiary stołu 300 x 300 mm, wysokość wynurzenia tarczy tnącej regulowana od 1 do 22 mm
pozwala na prace tarczami o Ø 50 – 85 mm (z otworem 10 mm)
waga około 6 kg

Wywodzący się z Niemiec Proxxon to czołowy producent doskonałych kluczy i profesjonalnych mikroelektronarzędzi. W ofercie doświadczonej firmy znajdują się m.in. wysokiej jakości tokarki, wyrzynarki, wiertarko-frezarki czy micro frezarki. Zaawansowane technologicznie narzędzia Proxxon znajdują zastosowanie w mechanice, elektronice, protetyce czy jubilerstwie. Cenią je tak profesjonaliści, jak i modelarze czy pracujący w warunkach domowych majsterkowicze.

Rozwiń opis

Вопросы

Задайте свой вопрос, если хотите уточнить информацию о товаре.

Если интересует, какой размер вам подойдёт, — воспользуйтесь - таблицей размеров.

По работе сайта задайте свой вопрос в чате поддержки LiteMF Market - ежедневно с 9-00 до 21-00 по МСК